Časté otázky

1) Kde můžeme zaparkovat?                                                                                                      Kdekoliv tak, aby se šlo otočit autem okolo studny.                                                                       V zimním období je potřeba brát zřetel na sjíždějící sníh ze střechy.

2) Bude v Apartmánu při příjezdu teplo?                                                                                     Ano, snažíme se obvykle den předem objekt natemperovat.

3) Budeme v apartmánu sami?                                                                                                       Ano, apartmán se pronajímá vždy celý. Jedná se o samostatný objekt.

4) Můžeme se ubytovat s malým pejskem?                                                                                 Tuto sezónu to bohužel z technických důvodů není možné.                                                      Pro příští rok 2015 chystáme další apartmán, kde už najdou místo i vaši malí kamarádi.

5) Je internetové připojení v celém apartmánu?                                                                        Ano, připojení je plně funkční uvnitř i venku.                                                                                 Je dostatečné, pro sledování internetových videí či televize.

6) Je u apartmánu ohniště?                                                                                                           Ano, po domluvě vám otevřeme přístup k potoku, kde máme ohniště.                              Nějaké dřevo pro ohýnek se tam vždy najde.                                                                          Pokud máte dřevěné uhlí , můžete využít gril, který je v přístřešku před ubytováním.

7) Je možno využít místní tenisové hřiště?                                                                                   Pro trénink tenisového dorostu po předchozí domluvě ano.                                            Badminton a podobné sporty lze provozovat na naši příjezdové komunikaci a v prostoru před apartmánem.

8) Je voda z kohoutku pitná?                                                                                                                Z rozborů vychází místní voda jako pitná po převaření.                                                                Používáme ji na vaření jídel, čaje, kávy atd.                                                                                    Na pití si vodu vozíme z nedaleké studánky „Stračka“ v Zašové.                                                Je jemná a velmi chutná. Jako jedna z mála zdejších studánek je většinu dní v roce pitná.

Apartmán Kinských

studánka „Stračka“ ubytování Apartmán Kinských

Jestli jste zde nenašli odpověď na vaši otázku, napište nám.                                                 Rádi vaše dotazy zodpovíme.

Email: kinských@gmail.com

Za ubytování Apartmán Kinských

Jitka Burešová